Naše prodejny

  

Lužická 24, Praha 2

Štefánikova 36, Č. Těšín

Po-Pá: 10:00 - 18:00

 

 

Odběr novinek
Možnosti platby

Druhy NURU gelu

Nuru Gel Standard

Nuru Gel Standard má příjemnou hustotu a kluzkost. Tento gel je nejčastěji používaný k masáži nuru, ale může být rovněž použit na klasickou masáž nebo jako lubrikant. Je bezpečný k latexu i silikonu.

1000 ml kanistr vystačí na 4 úplné nuru masáže.

nuru-massage-gel_standard-3-products_1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Nuru Gel Platinum

Nuru Gel Platinum je hustší a kluzčí než Standard. Může být použit na nuru masáž, ale je též vhodný k tradiční celotělové masáži nebo jako lubrikant. Jeho výhodou je dlouhodobý účinek.  Je možné jej ředit vodou k získání požadované hustoty. Je bezpečný k latexu i silikonu.

1000 ml kanistr vystačí na 4 nebo po naředění na 8 úplných nuru masáží

nuru-massage-gel_platinum-3-products_1.jpg

 

Nurux Plus Shake

NuruX Plus Shake v prášku je zcela nový produkt, který přináší zajímavé benefity. Je skladný a vhodný i na cesty a poskytuje možnost přípravy gelu v požadované hustotě. Rozpuštěním obsahu jedné kapsle v 250 ml vody získáte ekvivalent 250 ml standardního Nuru gelu. Prodává se v balení se 3 nebo 10 kapslemi, která vystačí na 3 respektive 10 úplných nuru masáží.

nuru-massage-gel_shake_10-bullet_1.jpg

 

Nuru Magic Gel Authentic

Nuru Magic Gel Authentic je velice hustý a koncentrovaný, a proto se pro klasickou nuru masáž doporučuje jej smíchat v misce s vodou v poměru 1:1 nebo použít neředěný pro hrátky ve sprše nebo vaně.  

Nuru Magic Gel Authentic  je vyroben z ingrediencí nejvyšší kvality, jako jsou silně zvlhčující a detoxikační mořské řasy Nori a antioxidační výtažek z citrusu. Tento vodou rozpustný gel je čirý, bez chuti a bez zápachu, nezanechává skvrny a je z 98% vyroben z přírodních látek. Dodá vašemu tělu lesklý a hladký vzhled a zanechá vaši pokožku hluboce hydratovanou.  Vyrobeno v USA.

1000 ml kanistr vystačí na 4 a po naředění až na 8 úplných nuru masáží.

Nuru Magic Gel Moist

Nuru Magic Gel Moist je velice hustý a koncentrovaný, a proto se pro klasickou nuru masáž doporučuje jej smíchat v misce s vodou v poměru 1:1 nebo použít neředěný pro hrátky ve sprše nebo vaně. 

Nuru Magic Gel Moist  je vyroben z ingrediencí nejvyšší kvality, jako jsou silně zvlhčující a detoxikační mořské řasy Nori, zvlhčující a regenerační Aloe Vera, utišující květ heřmánku a antioxidační výtažek z citrusu. Tento vodou rozpustný gel je čirý, bez chuti a bez zápachu, nezanechává skvrny a je z 98% vyroben z přírodních látek. Dodá vašemu tělu lesklý a hladký vzhled a zanechá vaši pokožku hluboce hydratovanou.

Magic Gel Moist obsahuje v porovnání s Magic Gel Authentic výtažek z Aloe Vera a heřmánku pro ještě dokonalejší péči o vaši pokožku. Vyrobeno v USA.

1000 ml kanistr vystačí na 4 a po naředění až na 8 úplných nuru masáží.