Naše prodejny

  

Lužická 24, Praha 2

Štefánikova 36, Č. Těšín

Po-Pá: 10:00 - 18:00

 

 

Odběr novinek
Možnosti platby

Co je NURU masáž?

 

Nuru masáž je druh mimořádně smyslné erotické masáže v angličtině označovaný jako „body-to-body“ masáž nebo „body slide“ masáž. Provádí se za pomocí Nuru gelu a dochází při ní o tření těl o sebe navzájem.

 

Krok 1 - příprava

K masáži budete potřebovat vhodnou podložku jakou je např. gumová nafukovací matrace nebo speciální prostěradlo z PVC. Můžete ovšem vyzkoušet jakýkoliv materiál, který vám umožní klouzání. Dále budete potřebovat misku a sklenici teplé vody pro namíchání vhodné koncentrace Nuru Gelu. Umístěte misku v horní části matrace, tam kde budete mít hlavu a připravte si k ruce ručník. Několik minut před vlastní masáží ponořte lahvičku s Nuru Gelem do teplé vody a nechte ji tam několik minut, tak aby dosáhla požadované teploty.

 

Krok 2 – navození atmosféry

Připravte místnost, ve které budete provádět masáž podle vašich preferencí. To může znamenat například svíčky, tlumené osvětlení, relaxační hudba. Zvolte cokoliv, co navodí uvolněnou příjemnou atmosféru.

 

Krok 3 – vlastní masáž

Nuru Gel má nejlepší účinky, když jsou oba aktéři mokří. Proto doporučujeme začít masáž společnou dlouhou koupelí nebo horkou sprchou, kterou můžete pojmout jako předehru k vlastní masáži. Po koupeli se neutírejte! Abyste dosáhli co nejlepších účinků masáže, je vhodné, abyste byli mokří. Vyjměte ohřátou lahvičku s Nuru Gelem z horké vody a nalijte ji do misky. Můžete přidat malé množství vody k dosažení vhodné hustoty gelu. Nuru Gel je vodou rozpustný, a proto buďte opatrní a nepřidejte do gelu zbytečně velké množství vody, abyste příliš nesnížili jeho kluzkost a hustotu. Osoba, která bude masírována, si lehne na podložku a pod hlavu si dá ručník. Druhá osoba nabere z misky dlaněmi Nuru Gel a nechá jej zvolna stékat po svém těle a poté je rozetře. Totéž provede na těle masírovaného. Nyní jste připraveni na opravdovou Nuru masáž. Lehněte si na svého partnera/partnerku a začněte se klouzat po svých tělech. Nebojte se být vynalézaví a vyzkoušejte různé pozice a pohyby a zažijte nové pocity, které vám poskytne pouze originální Nuru Gel.

 

Krok 4 – po masáži

Skvělá věc je, že Nuru Gel je na rozdíl od jiných masážních gelů a olejů vodou rozpustný a nezanechává žádné skvrny. Po masáži se stačí osprchovat a prostěradlo nebo matraci setřít vlhkým hadrem.